0
ALIŞVERİŞ LİSTEM
 

Einhell GE-WW 1246 N FS Hidrofor
Ürün Açıklaması
1.200 W güç derecesine sahip Einhell GE-WW 1246 N FS evsel su işleri, içme suyuna düşük maliyetli bir alternatif olarak servis suyu kaynaklarında kendi kendine yeterlilik sağlar. Pahalı şebeke suyu yerine, sarnıçlardan, kuyulardan veya rezervuarlardan gelen servis suyu, yıkama işlerinde ve tuvalet sifon sistemlerinde, bahçeyi sulamak veya arabayı temizlemek için kullanılabilir.

Avantajlar ortada. Ayrıntılı bir arıtma sürecinden geçmiş içme suyunun kullanılması yerine, servis suyu kullanımının su ve atık su için aynı yüksek maliyetleri yoktur. Paslanmaz çelik görünümlü evsel su işleri, açma / kapama düğmesi, su seviyesi göstergesi, kir göstergesi ve emme göstergesi ile LED ekranlı bir akış sensörü içeren çok çeşitli kontrol mekanizmalarına sahiptir. Büyük bir su doldurma ağzı, çalıştırmayı kolaylaştırır.

Donmaya karşı korumak amacıyla tamamen boşaltmak için, evsel su işlerinde boşaltmak için bir su tahliye vidası vardır. Evsel su işleri; kuru çalışma koruması, haşlanma koruması, termal kapatma anahtarı ve çek valfli kaba bir filtre ile korunur. Evsel su işlerinde yüksek kaliteli mekanik salmastralar, ikinci, ek basınç konektörü ve yüksek kaliteli metalden yapılmış uzun ömürlü giriş ve basınç konektörleri ve ayrıca 20 litrelik büyük bir depo bulunur. Ürün 1 “(33,3 mm) erkek dişli 1” emiş hortumlarına uygun adaptör ile birlikte verilmektedir.

Evsel su işlerinde yüksek kaliteli mekanik contalar, ikinci bir ek basınç konektörü ve yüksek kaliteli metalden yapılmış uzun ömürlü giriş ve basınç konektörleri ve ayrıca 20 litrelik büyük bir depo bulunur. Ürün 1 “(33,3 mm) erkek dişli 1” emiş hortumlarına uygun adaptör ile birlikte verilmektedir. Evsel su işlerinde yüksek kaliteli mekanik contalar, ikinci bir ek basınç konektörü ve yüksek kaliteli metalden yapılmış uzun ömürlü giriş ve basınç konektörleri ve ayrıca 20 litrelik büyük bir depo bulunur. Ürün 1 “(33,3 mm) erkek dişli 1” emiş hortumlarına uygun adaptör ile birlikte verilmektedir.


ALIŞVERİŞ SEPETİM

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır