0
ALIŞVERİŞ LİSTEM
 

Einhell TC-MS 2112 1600 W 210 MM Gönye Kesme Makinesi


Çift Taraflı Kullanım İle Pratik
Çift taraflı kullanımı, ürünün keskinliğini kaybetmesini önleyecektir. Bu sayede kullanımı daha uzun ömürlü ve kolay gerçekleşir. Ürünün istediğiniz bölümünü kesim sırasında kullanabilirsiniz. Bu sayede size hareket özgürlüğü de sağlanmış olur.


Hafif Yapısı İle Kolayca Taşınabilir
Her ne kadar profesyonel kullanıma uygun olsa da, ağırlık bakımından hafiftir. Bu ağırlık farkı, size profesyonel kesicilerden daha büyük bir avantaj sağlar. Hafif yapı sayesinde ürün, istediğiniz yere taşıyabileceğiniz bir kesici görevini görür. Aynı zamanda kesim sırasında ürünün yönlendirilmesi daha kolay olacaktır.


Ayarı Değiştirebileceğiniz Kılavuz
Kılavuz düğmesi sayesinde kesici ayarını değiştirerek daha kolay bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Ayarı değiştirdiğinizde kullanım sırasındaki kesim açısı ve KESK gücü de değişir. Bu nedenle ürünün kullanım şartları farklılaşır. Bu şekilde ürünü kendiniz için özelleştirebilirsiniz.


Kesimi Kolaylaştıran Emniyet Kilidi
Üründe bulunan emniyet kilidi, kesim sonrasında ürünün zarar vermesini engeller. Kesim sonrası ürünün saklanması sırasında da kutusuna konması, çocuklardan uzak tutulması gerekir.


90 Dereceye Kadar Ayarlanabilir Başlık
Başlık değişimi 90 Dereceye kadar yapılabilir. Bu sayede kesim alanını daha rahat bir şekilde seçebilirsiniz.


36 MM Toz Emme Aparatı
Kesim sırasında ortaya çıkan toz bulutunun gözlerinize ve görüşünüze zarar vermesini engellemek için ürün, toz emme aparatı ile birlikte gönderilecektir.

Teknik Özellikler
Ölçüler 47.5 x 32 x 29 CM
Yakıt Türü Elektrik
Ürün Türü Gönye Kesme
Devir 5000 Devir/Dakika
Ağırlık 7100 G
Diş Sayısı 48
Model TH-MS 2112
Güç (Watt) 1600
Testere Çapı 210 MM


ALIŞVERİŞ SEPETİM

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır