0
ALIŞVERİŞ LİSTEM
 

Einhell TC-TK 18 Li Kit Akülü Alet Seti

Akülü vidalama makinesi TC-CD 18/35 Li:

Einhell  TC-CD 18/35 Li  akülü delme / vidalama makinesi   , evde, atölyede veya garajdaki tüm işler için popüler bir yardımcıdır ve yenilikçi Power X-Change ailesinin bir üyesidir.
PXC aküler, bahçe ve alet alanındaki yenilikçi lityum iyon sistem serisinin tüm cihazlarında kullanılabilir.  Esnek ve soketten bağımsız güçlü delme ve vidalama, kendi kendine deşarj olmadan Li-Ion teknolojisine izin verir;  akülü matkap bu nedenle her an kullanıma hazırdır.  35 Nm ve 21 tork  seviyelerinde
bir  torkla  donatılmış  hız elektroniği, malzeme ve uygulamaya yönelik çalışma sağlar.
Matkap aynası (10 mm) uygun takım aksesuarlarını hemen alır.
Karanlık alanlarda ve erişilemeyen alanlarda bile optimum çalışma için  LED aydınlatma  , çalışma alanının her zaman mükemmel bir şekilde görüntülenmesini  sağlar  .  Maksimum manevra kabiliyeti için tasarlanmış ve sağlam ve güvenli bir kavrama sunan ergonomik tasarım ve yumuşak kavrama, hoş bir çalışma sağlar.

TC-AG 18/115 Li taşlama makinesi :

 Düşük ağırlığı ile  Einhell  TC-AG 18/115 Li  akülü taşlama makinesi  sınıfındaki en hafif ve dolayısıyla en kullanışlıdır.  Dakikada 8.500 devir rölanti hızında  güçlü kesme, taşlama veya parlatma,  açılı taşlama makinesi performans için tasarlanmıştır ve böylece ev atölyesinde ve hobi odasında kullanışlı bir yardımcıdır.  Araç popüler Power X-Change ailesine aittir: güçlü lityum iyon sistem serisinin pilleri PXC serisinin tüm cihazlarında kullanılabilir.  Yumuşak başlatma ve yeniden başlatma koruması artan uygulama güvenliği sağlamak, aşırı yük koruması sırayla uzun ömürlü olmasını sağlar.  Motorun ve şanzımanın ayrılması özellikle düzgün bir çalışma sağlar.  Modifiye hava kanalı daha iyi soğutma ve böylece uzun servis ömrü sağlar.  Şanzıman sağlamdır ve aynı zamanda hafif alüminyumdan yapılmıştır, tasarım incedir.  Ergonomik  yumuşak bir kavrama  ile donatılmış  ek  tutamak  üç farklı konuma monte edilebilir.  Kesme diski  teslimata  dahil değildir  , ayrı olarak satılır.
 

Piller ve şarj cihazı:
1x 18 volt Li-ion hızlı şarj cihazı 1 saat
1x 1.5Ah
1x  3.0Ah
Akülü Matkap:

Rölanti devri (vites 1): 0-550 rpm; - TEK VİTESLİDİR.
Maksimum Sert tork: 35 Nm
21 tork seviyesine sahip hız elektroniği
Matkap aynası: 10 mm / çift kovan
Kablosuz Taşlama Makinası:

Disk çapı: 115 mm
Rölanti devri maks: 8500 dk
Maksimum kesme derinliği: 28 mm
 
Tedarik kapsamı:
 
1x Einhell TC-TK 18 Li Kiti ikili makine seti kablosuz matkap + kablosuz taşlama, yukarıdaki ekipmanları ile, orijinal ambalaj
1x 1.5 Ah akü
1x 3.0 Ah batarya
1x hızlı şarj cihazı (1 saat)


ALIŞVERİŞ SEPETİM

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır