0
ALIŞVERİŞ LİSTEM
 

Einhell TE-AP 18 LI Solo Akülü Tilki Kuyruğu
Çok İşlevli
Bu çok işlevli akülü tilki kuyruğunu isterseniz bahçenizde isterseniz inşaatta isterseniz de atölyenizde kullanabileceksiniz.


Konforlu ve Güvenli Tutuş
Yumuşak bir tutma yerine sahip olduğu için çalışırken elleriniz rahat edecektir. Cihazın gövdesini korumak amacıyla ek kauçuk destekler cihazın gövde kısmına yerleştirilmiştir ve bu ürün elinizin tam olarak kavramasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Elinize oturduğu için güvenli bir kullanım da sağlar.


Kolay ve Pratik Kullanım
Hafif bir yapısı olduğu için bu ürünü kullanmak son derece kolay ve pratik olacaktır. Güçlü yapısı size hız ve verimlilik sağlayacak. İşleriniz kolay bir şekilde hallolacaktır.
Taşıma Kolaylığı
Hafif bir yapıya sahip olan bu ürünü her an yanınızda taşıyabileceksiniz. Gelişmiş lion teknolojisi sayesinde kendi kendine desarj olmayan akü ile ürününüz her daim kullanıma hazır şekilde bekleyecektir.


Uzun Ömürlü
Uzun yıllar boyunca hiç sıkıntı yaşamadan kullanabileceksiniz. Bir kere alıp bütün işlerinizi aynı makine ile halletmeniz mümkün hale geliyor. Daha önce satın aldığınız bir Power X-Change ailesinden akü sizde mevcut ise tekrar satın almanıza gerek kalmayacaktır. Bu ürünü de o akü ile kullanabilirsiniz.


Teknik Özellikleri
Bu ürünün paket brüt ağırlığı 2,02kg’ dır. Ürünün kendi ağırlığı ise 1,6kg’ dır. 165mm yüksekliğe, 80mm genişliğe ve 415mm uzunluğa sahiptir. Çelik ürünlerde kesme derinliği 6mm, ahşap ürünlerde ise kesme derinliği 100mm’dir. Strok yüksekliği 22mm, strok hızı ise 0-2600d/dk’dir. Power X-Change akü sisteminin üyesidir.


ALIŞVERİŞ SEPETİM

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır